Bulutlar Tesisat Facebook Bulutlar Tesisat Twitter Bulutlar Tesisat Instagram Bulutlar Tesisat Youtube Bulutlar Tesisat Linkedin
Bulutlar Tesisat Ankara

SU DEPOSU

Su Deposu Nedir?

Su kesintilerine depolama sistemine su deposu sistemi denir. Su deposu, hidrofor sistemi ile ortak çalışan şebeke suyunu depolama amacıyla kullanılır.

Genellikle (siyah sacdan) imalat yapılan su depoları, zamanla paslanma, yosunlaşma ve koku gibi sorunlar meydana gelmekte ve bu sorunla insan sağlığını doğrudan tehdit etmektedir.

İnsan sağlığını tehdit eden eski depolar, belli zamanlarda periyodik olarak temizlik ve dezenfekte işlemi yapılması hayati önemdedir. Genellikle bu tip su depolarını yeni teknoloji olarak imal edilen; paslanmaz çelik su deposu, modüler su deposu, prizmatik su deposu, plastik su deposu, polietilen su deposu gibi yeni tip depolarla yenilenerek sağlıklı ve temiz bir su kullanımı sağlamaktadır. Bulutlar Tesisat olarak; montajı yapılacak yere ve ihtiyacınıza uygun depo sistemlerini uzman ve deneyimli kadrosu ile garantili bir şekilde yapmaktayız.

Su Deposu Bulutlar Tesisat Plastik Silindir Su Deposu Tesisatı Ankara

Paslanmaz Çelik Su Deposu

Adından da anlaşılacağı gibi paslanmaz çelik malzemede imal edilen su deposu köşe dönüş kısımları haricinde ek olmadan (argon kaynağı) ile yapılmaktadır. Montaj yapılacak yere ücretsiz keşif ve ölçüleri alınarak ihtiyacınız su deposu için “AISI304 veya AISI316” çelik malzemeden montaj yerinde imalatı yapılmaktadır. Daha sonra su deposu tesisatı bağlanarak deponun su sızdırmazlık testi yapılarak garanti belgesi müşterilerimize teslimi sağlanmaktadır.

Paslanmaz Çelik Su Deposu Bulutlar Tesisat Silindirik Paslanmaz Çelik Su Deposu Tesisatı Ankara

Modüler Prizmatik Paslanmaz Çelik Su Deposu

Modüler prizmatik depo sisteminde; plakalar halinde imalat yapılarak montaj yapılacak ek yerlerinde (EPDM silikon contalar) ile plakalar birbirine cıvata ile montaj yapılmaktadır. Acil müdahale kapağı, taşma men holü, zeminine kaplanan (PVC plakalar) ile deponun esneme olayı ortadan kalkmaktadır.

Modüler prizmatik paslanmaz çelik su depoları “AISI304 ve AISI316” kalite çelik malzemeden imal edilmektedir. Paslanmaz depolar, eski su depolarına göre içlerinde yosun, bakteri veya mikrop üretmez. Kullanım alanları, içme suyu da dahil olmak üzere her türlü sıvıyı depolamakta kullanılır.

Modüler Paslanmaz Çelik Su Deposu ve Hidrofor Tesisatı Bulutlar Tesisat Modüler Su Deposu ve Hidrofor Ankara

Polietilen / Plastik Su Deposu

Polietilen su deposunda, içme suyu özelliklerini kaybetmeden ve insan sağlığına zararlı hiç bit birikim ve reaksiyona yol açmaz. Plastik su depoları tek parça olarak imal edilir, hiçbir yerinde ek ve kaynak yoktur. Koku ve renk atması olmaz. Ultraviole ışınlarına karşı dayanıklıdır. İstenilen adette depo bir arada montaj yapılarak, istenilen hacimde su kullanımı sağlanır.

Bulutlar Tesisat olarak; ücretsiz keşif ve konusunda uzman, deneyimli kadromuz ile su deposu kurulumu, su deposu tesisatı işlerini kaliteli malzeme ve garantili işçilik ile siz sayın müşterilerimize sunmaktayız.

Polietilen Su Deposu Tesisatı Bulutlar Tesisat Plastik Polietilen Su Deposu Tesisatı Ankara

İletişim

Etiketler:

  • Su deposu tesisatı ankara
  • su deposu tamiri ankara
  • apartman su deposu ankara
  • su deposu ankara
  • su deposu hidrofor ankara
  • su deposu temizliği ankara
  • plastik su deposu ankara
  • paslanmaz su deposu fiyatları ankara
  • prizmatik su deposu ankara
kavaklıdere su deposu temizliği ankara, aşağı ayrancı plastik su deposu ankara, yukarı ayrancı su deposu temizliği ankara, küçük esat su deposu temizliği ankara, gazi osman paşa apartman su deposu ankara, dikmen paslanmaz su deposu fiyatları ankara, öveçler plastik su deposu ankara, seyranbağları Su deposu tesisatı ankara, kızılay su deposu ankara, kurtuluş Su deposu tesisatı ankara, balgat su deposu ankara, bahçelievler plastik su deposu ankara, emek apartman su deposu ankara, maltepe su deposu tamiri ankara, yaşamkent su deposu hidrofor ankara, incek paslanmaz su deposu fiyatları ankara, gölbaşı su deposu hidrofor ankara, oran şehri Su deposu tesisatı ankara, birlik mahallesi Su deposu tesisatı ankara, çayyolu paslanmaz su deposu fiyatları ankara, çankaya apartman su deposu ankara, çukurambar su deposu hidrofor ankara, keçiören su deposu temizliği ankara, yenimahalle su deposu hidrofor ankara, hilal mahallesi su deposu tamiri ankara,

Copyright © 2008 Bulutlar Tesisat Mühendislik