Bulutlar Tesisat Facebook Bulutlar Tesisat Twitter Bulutlar Tesisat Instagram Bulutlar Tesisat Youtube Bulutlar Tesisat Linkedin
Bulutlar Tesisat Ankara

HİDROFOR SİSTEMİ

Hidrofor Sistemi Nedir?

Hidrofor Sistemi; bina, villa, bahçe ve iş merkezi gibi su kullanımının çok olduğu yerlerde, su kesintisi veya şebeke su basıncının yeterli olmadığı durumlarda su kullanımının devam etmesini sağlayan sistemlerdir.

Bunun için hidrofor tesisatının eksiksiz ve hijyenik koşullara uygun şekilde yapılması gerekmektedir.

Bulutlar Tesisat olarak; Ankara’nın her bölgesinde sizlere rahat ve konforlu su kullanımı için, hidrofor hesabı, hidrofor sistemi kurulumu, hidrofor tesisatı tamiri ve yenileme, hidrofor basınç tankı montajı ve bakımı işlerini kaliteli malzeme ve garantili olarak yapmaktayız.

Hidrofor Tesisatı Ankara

Hidrofor Tesisatı Nasıl Yapılır?

Hidrofor Tesisatı kurulurken; dikkat edilmesi gereken tesisatın dış etkenlerden (donma veya kazan dairesi ısısı gibi) korunmasıdır. Diğer önemli husus ise; hidrofor sistemi dar bir alana montaj edilmemelidir, çünkü arıza durumunda hidrofor sistemi, hidrofor basınç tankı ve hidrofor tesisatının acil müdahale durumları gerekebilir.

Hidrofor Tesisatı yapılırken, tesisatın basınç hesaplarının çok iyi yapılması gerekmektedir. Hidrofora montaj edilen basınç tankı ile sistem görevini daha iyi yerine getirecektir. Su deposu ile entegre edilerek çalışan hidrofor sistemi, su deposunda kullandığı suyun seviyesi en aza indiği (elektronik seviye flatörü) adı verilen cihaz ile çalışmayı durdurarak Hidrofor Sisteminin zarar görmesini engeller.

Hidrofor Tesisatı kurulurken şunlara dikkat edilmesi gerekir;

 • Kullanılacak tüm boru ve ek parçaları su basıncına dayanıklı olması gerekir.
 • Hidrofor su girişine mutlaka (pislik tutucu filtre) montajı yapılmalıdır.
 • Hidrofor kontrol ekipmanları (küresel vana, basınç hortumu) kaliteli malzeme kullanılmalıdır.
 • Hidrofor pompasının susuz çalışmamasına dikkat edilmelidir. Belli dönemlerde hidrofor tesisatı havası alınmalıdır.
Hidrofor Sistemi Ankara Hidrofor Basınç Tankı Yenileme Ankara

Hidrofor Tesisatında Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Hidrofor Sistemi ve Hidrofor Tesisatı kurulmadan önce, mutlaka basınç hesaplarının tam olarak yapılması gerekmektedir. Yanlış kurulacak bir sistem veya tesisat sizlere sorun çıkarabilir ve gereksiz masraf çıkarmaya neden olur. Yılların verdiği tecrübe ile Bulutlar Tesisat; siz sayın müşterilerimizin ihtiyacına cevap verebilecek mühendislik ve ustalık konusunda güven ile arayabileceğiniz bir firmadır. Ankara’nın tüm bölgelerine (Pazar Günü Dahil 7 gün 24 saat) hizmet ağımız mevcuttur.

%100 müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışan Bulutlar Tesisat; hidrofor sistemi ve hidrofor tesisatı konusunda bizlere (0312 427 80 510532 609 42 27) numaralardan ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Keşif ve uygun fiyat avantajlarımız ile sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Bina Hidrofor Sistemi ve Tesisatı Kurulumu
 • Villa Hidrofor Sistemi ve Tesisatı Kurulumu
 • Hidrofor Tesisatı ve Yenileme
 • Hidrofor Basınç Tankı Montajı ve Bakımı
 • Hidrofor Seviye Flatörü Montajı
Hidrofor Genleşme Tankı Ankara Hidrofor Su Seviye Flatörü Yenileme Ankara

SU DEPOSU

Su Deposu Nedir?

Su kesintilerine depolama sistemine su deposu sistemi denir. Su deposu, hidrofor sistemi ile ortak çalışan şebeke suyunu depolama amacıyla kullanılır.

Genellikle (siyah sacdan) imalat yapılan su depoları, zamanla paslanma, yosunlaşma ve koku gibi sorunlar meydana gelmekte ve bu sorunla insan sağlığını doğrudan tehdit etmektedir.

İnsan sağlığını tehdit eden eski depolar, belli zamanlarda periyodik olarak temizlik ve dezenfekte işlemi yapılması hayati önemdedir. Genellikle bu tip su depolarını yeni teknoloji olarak imal edilen; paslanmaz çelik su deposu, modüler su deposu, prizmatik su deposu, plastik su deposu, polietilen su deposu gibi yeni tip depolarla yenilenerek sağlıklı ve temiz bir su kullanımı sağlamaktadır. Bulutlar Tesisat olarak; montajı yapılacak yere ve ihtiyacınıza uygun depo sistemlerini uzman ve deneyimli kadrosu ile garantili bir şekilde yapmaktayız.

Su Deposu Bulutlar Tesisat Plastik Silindir Su Deposu Tesisatı Ankara

Paslanmaz Çelik Su Deposu

Adından da anlaşılacağı gibi paslanmaz çelik malzemede imal edilen su deposu köşe dönüş kısımları haricinde ek olmadan (argon kaynağı) ile yapılmaktadır. Montaj yapılacak yere ücretsiz keşif ve ölçüleri alınarak ihtiyacınız su deposu için “AISI304 veya AISI316” çelik malzemeden montaj yerinde imalatı yapılmaktadır. Daha sonra su deposu tesisatı bağlanarak deponun su sızdırmazlık testi yapılarak garanti belgesi müşterilerimize teslimi sağlanmaktadır.

Paslanmaz Çelik Su Deposu Bulutlar Tesisat Silindirik Paslanmaz Çelik Su Deposu Tesisatı Ankara

Modüler Prizmatik Paslanmaz Çelik Su Deposu

Modüler prizmatik depo sisteminde; plakalar halinde imalat yapılarak montaj yapılacak ek yerlerinde (EPDM silikon contalar) ile plakalar birbirine cıvata ile montaj yapılmaktadır. Acil müdahale kapağı, taşma men holü, zeminine kaplanan (PVC plakalar) ile deponun esneme olayı ortadan kalkmaktadır.

Modüler prizmatik paslanmaz çelik su depoları “AISI304 ve AISI316” kalite çelik malzemeden imal edilmektedir. Paslanmaz depolar, eski su depolarına göre içlerinde yosun, bakteri veya mikrop üretmez. Kullanım alanları, içme suyu da dahil olmak üzere her türlü sıvıyı depolamakta kullanılır.

Modüler Paslanmaz Çelik Su Deposu ve Hidrofor Tesisatı Bulutlar Tesisat Modüler Su Deposu ve Hidrofor Ankara

Polietilen / Plastik Su Deposu

Polietilen su deposunda, içme suyu özelliklerini kaybetmeden ve insan sağlığına zararlı hiç bit birikim ve reaksiyona yol açmaz. Plastik su depoları tek parça olarak imal edilir, hiçbir yerinde ek ve kaynak yoktur. Koku ve renk atması olmaz. Ultraviole ışınlarına karşı dayanıklıdır. İstenilen adette depo bir arada montaj yapılarak, istenilen hacimde su kullanımı sağlanır.

Bulutlar Tesisat olarak; ücretsiz keşif ve konusunda uzman, deneyimli kadromuz ile su deposu kurulumu, su deposu tesisatı işlerini kaliteli malzeme ve garantili işçilik ile siz sayın müşterilerimize sunmaktayız.

Polietilen Su Deposu Tesisatı Bulutlar Tesisat Plastik Polietilen Su Deposu Tesisatı Ankara

İletişim

Etiketler:

 • hidrofor tankı ankara
 • hidrofor fiyatları ankara
 • hidrofor sistemi ankara
 • paket hidrofor ankara
 • atık su pompası
 • hidrofor basınç tankı ankara
 • hidrofor montajı
 • hidrofor tamiri ustası ankara
 • hidrofor tesisatı ankara
 • hidrofor servisi ankara
 • su deposu hidrofor kurulumu
kavaklıdere hidrofor sistemi ankara, aşağı ayrancı hidrofor servisi ankara, yukarı ayrancı hidrofor sistemi ankara, küçük esat atık su pompası, gazi osman paşa hidrofor servisi ankara, dikmen hidrofor sistemi ankara, öveçler hidrofor tamiri ustası ankara, seyranbağları hidrofor servisi ankara, kızılay atık su pompası, kurtuluş hidrofor servisi ankara, balgat hidrofor fiyatları ankara, bahçelievler atık su pompası, emek hidrofor tesisatı ankara, maltepe hidrofor tamiri ustası ankara, yaşamkent hidrofor sistemi ankara, incek hidrofor basınç tankı ankara, gölbaşı atık su pompası, oran şehri atık su pompası, birlik mahallesi hidrofor servisi ankara, çayyolu paket hidrofor ankara, çankaya hidrofor fiyatları ankara, çukurambar hidrofor sistemi ankara, keçiören atık su pompası, yenimahalle paket hidrofor ankara, hilal mahallesi hidrofor tesisatı ankara,

Copyright © 2008 Bulutlar Tesisat Mühendislik