Kalorifer Tesisatı Ankara
(0312) 427 80 51 (0532) 609 42 27
Bulutlar Tesisat Ankara
Tesisatçı Ankara Ücretsiz Keşif

Kanalizasyon Tesisatı ve Alt Yapı

Evinizin yada iş yerinizin alt yapısında zaman zaman arızalar oluşabilmektedir. Kanalizasyon tıkanıklıkları, kanalizasyondan su sızması gibi sorunlar hızlı bir şekilde çözüm gerektirir. Aksi takdirde taşkınlara ya da kötü kokulara sebep olurlar. Kanalizasyon arızalarını onarmak eski yöntemler ile oldukça zordu ve garantili de değildi. Sorunlu bölgeyi tespit etmek, kırma işlemleri yapılmaktaydı. Bu da ev ile iş yeri sahiplerine fazladan masraf demek oluyordu. Üstelik gürültü, etrafın kirlenmesi ve saatler süren onarım çalışmaları da işin cabasıydı.

Her türlü sıhhi tesisat konusunda ihtiyacınız olan yardımı alabileceğiniz profesyonel adres olan firmamız sayesinde tüm Ankara için hizmet veriyoruz. Kanallar da oluşacak tıkanıklıklar yapınız için son derece tehlikeli olabilir, kanal borularınızda sızıntıya hatta patlamaya neden olacak sizi büyük sorunlar ve yüklü tadilat masraflarıyla karşı karşıya bırakacak bu sorun ayrıca yapınıza zarar vererek yapı ömrünü azaltabileceği gibi kullanılmaz hale de getirebilir. O nedenle yapınızda oluşacak her türlü tıkanıklık için arayıp teknik destek alabileceğiniz firmamız sayesinde borularınızdaki tıkanıklıkları doğru ve teknolojik aletlerle yapıyor size en iyi kanal temizliği konusunda yardımcı oluyoruz.

Kanallar Neden Temizlenmeli?

Kanal içerisinde zamanla biriken atıklar, çoğunluğu 30cm çapında yapılmış olan şehir içi alt yapısında periyodik olarak temizlenmediği takdirde kanalın dolmasına ve dolayısıyla tıkanmasına yol açar. Kanalların tıkanmasına gelişmiş bir şehirde asla görülmemesi gereken bir problemdir ve şehir insanın karşılaşmak istemediği bir durumdur. Dolayısıyla hızla gelişmekte olan ülkemizde bu konuya çok önem verilmektedir. Kanallarda pislik, herhangi bir sızıntı durumunda çevreye ve insan sağlığına da çok ciddi zararlar verdiği gibi, kanalın taşması durumunda etrafa yayılacak kötü kokular çok rahatsız edicidir.

Kanalizasyon Altyapı Tesisatı Ankara Kanalizasyon Cek Valf Tesisatı Ankara

WC, Banyo ve Mutfak Tıkanıklıkları

Tıkanıklık sorunları, Wc ve banyonuzu kullanmanıza engel olarak, hayatımızı zorlaştıran, hem kendi sağlığımızı hem de çevre sağlığını tehdit eden problemlerdir.

Tıkanıklıklar büyük çoğunlukla giderlere yabancı maddeler ve atıkların birikmesiyle ortaya çıkar. Bireyler genellikle bu tıkanıklıkları kendi çabalarıyla açmaya çalışır. Tıkanık giderlerin çoğu klasik pompalama gibi yöntemlerle açılmayabilir. WC ve banyo tıkanıklarını gidermede profesyonel destek gerekebilir. WC veya banyo tıkanıklığını açma işleminin büyük tadilat işlerine dönüştüğü vakalar oldukça fazladır.

Bulutlar Tesisat olarak; biz bu durumun önüne geçiyoruz. Son teknoloji ürünü cihazları ve uzman kadromuz ile sistemdeki sorunu kırıp dökmeden tespit ediyoruz. Yapınıza zarar vermeden, hiçbir yeri kırmada tıkanıkları açıyoruz. WC tıkanıklığı, banyolarda en sık karşılaşılan, tamirat gerektiren sorundur. Tıkanıklıkların en büyük nedeni de klozetin içine atılan set ve yabancı cisimlerdir. Tuvalet kağıt ları bile önemsiz görünse de zamanla birikerek ciddi tıkanıklıklara yol açabilir. Tıkanıklıklar, uzun süre tuvaletinizi kullanmamanızı sağladığı gibi sizi sağlıksız koşullar içinde yaşamak zorunda bırakabilir. Tuvalet tıkanıklığının sebebi ve yeri belirlendikten sonra hiçbir yüzeye zarar verilmeden seri bir şekilde problemin çözümüne geçiliyor.

WC tıkanıklığı açma gibi sıkıntılı bir iş, uzman ve deneyimli ekiplerimiz tarafından kolayca kısa sürede halledilir.

İletişim

Etiketler:

  • Tıkanıklık açma
  • rögar tıkanıklık açma
  • kanalizasyon temizleme ankara
  • Balgat kanalizasyon açma
  • ankara kanal tıkanıklığı
  • ankara kanalizasyon firmaları
  • ankarada kanal açma
  • ankara tuvalet açma
  • ankara kanal tıkanıklık açma

Copyright © 2008 Bulutlar Tesisat Mühendislik