Bulutlar Tesisat Facebook Bulutlar Tesisat Twitter Bulutlar Tesisat Instagram Bulutlar Tesisat Youtube Bulutlar Tesisat Linkedin
Bulutlar Tesisat Ankara

Kanalizasyon Tesisatı ve Alt Yapı

Evinizin yada iş yerinizin alt yapısında zaman zaman arızalar oluşabilmektedir. Kanalizasyon tıkanıklıkları, kanalizasyondan su sızması gibi sorunlar hızlı bir şekilde çözüm gerektirir. Aksi takdirde taşkınlara ya da kötü kokulara sebep olurlar. Kanalizasyon arızalarını onarmak eski yöntemler ile oldukça zordu ve garantili de değildi. Sorunlu bölgeyi tespit etmek, kırma işlemleri yapılmaktaydı. Bu da ev ile iş yeri sahiplerine fazladan masraf demek oluyordu. Üstelik gürültü, etrafın kirlenmesi ve saatler süren onarım çalışmaları da işin cabasıydı.

Her türlü sıhhi tesisat konusunda ihtiyacınız olan yardımı alabileceğiniz profesyonel adres olan firmamız sayesinde tüm Ankara için hizmet veriyoruz. Kanallar da oluşacak tıkanıklıklar yapınız için son derece tehlikeli olabilir, kanal borularınızda sızıntıya hatta patlamaya neden olacak sizi büyük sorunlar ve yüklü tadilat masraflarıyla karşı karşıya bırakacak bu sorun ayrıca yapınıza zarar vererek yapı ömrünü azaltabileceği gibi kullanılmaz hale de getirebilir. O nedenle yapınızda oluşacak her türlü tıkanıklık için arayıp teknik destek alabileceğiniz firmamız sayesinde borularınızdaki tıkanıklıkları doğru ve teknolojik aletlerle yapıyor size en iyi kanal temizliği konusunda yardımcı oluyoruz.

Kanallar Neden Temizlenmeli?

Kanal içerisinde zamanla biriken atıklar, çoğunluğu 30cm çapında yapılmış olan şehir içi alt yapısında periyodik olarak temizlenmediği takdirde kanalın dolmasına ve dolayısıyla tıkanmasına yol açar. Kanalların tıkanmasına gelişmiş bir şehirde asla görülmemesi gereken bir problemdir ve şehir insanın karşılaşmak istemediği bir durumdur. Dolayısıyla hızla gelişmekte olan ülkemizde bu konuya çok önem verilmektedir. Kanallarda pislik, herhangi bir sızıntı durumunda çevreye ve insan sağlığına da çok ciddi zararlar verdiği gibi, kanalın taşması durumunda etrafa yayılacak kötü kokular çok rahatsız edicidir.

Kanalizasyon Altyapı Tesisatı Ankara Kanalizasyon Cek Valf Tesisatı Ankara

WC, Banyo ve Mutfak Tıkanıklıkları

Tıkanıklık sorunları, Wc ve banyonuzu kullanmanıza engel olarak, hayatımızı zorlaştıran, hem kendi sağlığımızı hem de çevre sağlığını tehdit eden problemlerdir.

Tıkanıklıklar büyük çoğunlukla giderlere yabancı maddeler ve atıkların birikmesiyle ortaya çıkar. Bireyler genellikle bu tıkanıklıkları kendi çabalarıyla açmaya çalışır. Tıkanık giderlerin çoğu klasik pompalama gibi yöntemlerle açılmayabilir. WC ve banyo tıkanıklarını gidermede profesyonel destek gerekebilir. WC veya banyo tıkanıklığını açma işleminin büyük tadilat işlerine dönüştüğü vakalar oldukça fazladır.

Bulutlar Tesisat olarak; biz bu durumun önüne geçiyoruz. Son teknoloji ürünü cihazları ve uzman kadromuz ile sistemdeki sorunu kırıp dökmeden tespit ediyoruz. Yapınıza zarar vermeden, hiçbir yeri kırmada tıkanıkları açıyoruz. WC tıkanıklığı, banyolarda en sık karşılaşılan, tamirat gerektiren sorundur. Tıkanıklıkların en büyük nedeni de klozetin içine atılan set ve yabancı cisimlerdir. Tuvalet kağıt ları bile önemsiz görünse de zamanla birikerek ciddi tıkanıklıklara yol açabilir. Tıkanıklıklar, uzun süre tuvaletinizi kullanmamanızı sağladığı gibi sizi sağlıksız koşullar içinde yaşamak zorunda bırakabilir. Tuvalet tıkanıklığının sebebi ve yeri belirlendikten sonra hiçbir yüzeye zarar verilmeden seri bir şekilde problemin çözümüne geçiliyor.

WC tıkanıklığı açma gibi sıkıntılı bir iş, uzman ve deneyimli ekiplerimiz tarafından kolayca kısa sürede halledilir.

İletişim

Etiketler:

  • Tıkanıklık açma
  • rögar tıkanıklık açma
  • kanalizasyon temizleme ankara
  • Balgat kanalizasyon açma
  • ankara kanal tıkanıklığı
  • ankara kanalizasyon firmaları
  • ankarada kanal açma
  • ankara tuvalet açma
  • ankara kanal tıkanıklık açma
kavaklıdere ankara kanalizasyon firmaları, aşağı ayrancı ankara kanalizasyon firmaları, yukarı ayrancı Balgat kanalizasyon açma, küçük esat ankara tuvalet açma, gazi osman paşa ankara tuvalet açma, dikmen kanalizasyon temizleme ankara, öveçler ankarada kanal açma, seyranbağları rögar tıkanıklık açma, kızılay Tıkanıklık açma, kurtuluş ankarada kanal açma, balgat Tıkanıklık açma, bahçelievler Balgat kanalizasyon açma, emek kanalizasyon temizleme ankara, maltepe ankarada kanal açma, yaşamkent ankarada kanal açma, incek rögar tıkanıklık açma, gölbaşı Tıkanıklık açma, oran şehri kanalizasyon temizleme ankara, birlik mahallesi ankara kanal tıkanıklığı, çayyolu kanalizasyon temizleme ankara, çankaya ankara kanal tıkanıklığı, çukurambar Tıkanıklık açma, keçiören ankarada kanal açma, yenimahalle Balgat kanalizasyon açma, hilal mahallesi Tıkanıklık açma,

Copyright © 2008 Bulutlar Tesisat Mühendislik