Bulutlar Tesisat Facebook Bulutlar Tesisat Twitter Bulutlar Tesisat Instagram Bulutlar Tesisat Youtube Bulutlar Tesisat Linkedin
Bulutlar Tesisat Ankara

SU SAYAÇ KOLLEKTÖRÜ

DİKKAT! PASLI SU KULLANMAK İNSAN SAĞLIĞINI TEHDİT EDİYOR!

Yapılarımızda kullandığımız belediye su dağıtım hattının dairelere taşıyan sisteme su sayaç kolektör sistemi denir.

Su Sayaç Kolektörü Tesisatı Ankara

Genellikle yapının kuruluşundan itibaren yapılan su sayaç kollektörleri, zamanla korozyona uğramaktadır ve çürüme, paslanma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır. Bu paslanma ve çürümeler, insan sağlığını doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle Bulutlar Tesisat olarak; sizlere eski sayaç kollektörlerinizi yenisi ile değiştirmeyi teklif ediyoruz.

Su Sayaç Kollektörü Yenileme Ankara

Su Sayaç Kollektörleri iki farklı malzeme ile yapılabilmektedir.

 1. Galvaniz Döküm Sayaç Kolektörü
 2. Paslanmaz Çelik Krom Sayaç Kollektörü

GALVANİZ DÖKÜM SAYAÇ KOLEKTÖRÜ

Eskiden beri kullanılan sistem olan “galvaniz döküm sayaç kolektör” sistemi, ASKİ tarafından onaylanan TSE’li malzemelerile imalatını yaptığımız su sayaç kolektörü, imalat aşamasından başlayarak montajına kadar tarafımızca garantili olup; tüm ASKİ başvuruları firmamız tarafından yapılmaktadır.

Su Sayaç Kolektörü Fiyatları Büyük Usta Su Sayaç Kollektörü

PASLANMAZ ÇELİK KROM SAYAÇ KOLEKTÖRÜ

Yeni nesil bir sistem olan “paslanmaz çelik krom sayaç kolektörü” tamamen paslanmaz çelik malzemeden imalat yapılmaktadır. AISI304 kalite çelik malzeme kullanılan kolektörde, paslanmaz sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır. ASKİ kurumu tarafından izin verilen (ekli ve dişli parçalar) sayesinde sayaç kolektörlerinizin çürüme ve paslanma sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır.

Sayın site, bina, iş merkezi yönetimleri ve tüm yapılarınızda kullanılan eski su sayaç kolektörlerinizi yenilemek ve tertemiz sağlıklı su kullanımı için; ücretsiz keşif ve uygun fiyat avantajları için firmamız Bulutlar Tesisat Mühendislik ile size bir telefon kadar yakınız.

Bize 7 gün 24 saat (0312 427 80 510532 609 42 27) numaralarımızdan keşif talebinde bulunabilirsiniz. Teknolojinin geliştiği günümüzde “SAĞLIKLI VE TEMİZ SU KULLANMAK HERKESİN HAKKI” felsefesiyle siz sayın müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Su Saati Kolektörü Ankara Galvaniz Fittings Su Saati Kollektörü Fiyatları Ankara

İletişim

Etiketler:

 • Ankara su sayaç kollektörü
 • su kollektörü fiyatları ankara
 • su sayaç kollektörü fiyatları
 • paslanmaz çelik su sayaç kollektörü fiyatları ankara
 • su saati kollektörü ankara
 • bina su kollektörü ankara
 • temiz su kollektörü ankara
 • su sayaç kollektörleri ankara
 • su kollektörü fiyatları ankara
kavaklıdere su sayaç kollektörü fiyatları, aşağı ayrancı su sayaç kollektörü fiyatları, yukarı ayrancı Ankara su sayaç kollektörü, küçük esat paslanmaz çelik su sayaç kollektörü fiyatları ankara, gazi osman paşa su saati kollektörü ankara, dikmen Ankara su sayaç kollektörü, öveçler bina su kollektörü ankara, seyranbağları bina su kollektörü ankara, kızılay su sayaç kollektörü fiyatları, kurtuluş su sayaç kollektörü fiyatları, balgat su sayaç kollektörleri ankara, bahçelievler su sayaç kollektörleri ankara, emek su sayaç kollektörleri ankara, maltepe su sayaç kollektörü fiyatları, yaşamkent Ankara su sayaç kollektörü, incek bina su kollektörü ankara, gölbaşı su saati kollektörü ankara, oran şehri su sayaç kollektörleri ankara, birlik mahallesi su saati kollektörü ankara, çayyolu su saati kollektörü ankara, çankaya su sayaç kollektörleri ankara, çukurambar temiz su kollektörü ankara, keçiören su kollektörü fiyatları ankara, yenimahalle Ankara su sayaç kollektörü, hilal mahallesi temiz su kollektörü ankara,

Copyright © 2008 Bulutlar Tesisat Mühendislik