Bulutlar Tesisat Facebook Bulutlar Tesisat Twitter Bulutlar Tesisat Instagram Bulutlar Tesisat Youtube Bulutlar Tesisat Linkedin
Bulutlar Tesisat Ankara

SU SAYAÇ KOLLEKTÖRÜ

DİKKAT! PASLI SU KULLANMAK İNSAN SAĞLIĞINI TEHDİT EDİYOR!

Yapılarımızda kullandığımız belediye su dağıtım hattının dairelere taşıyan sisteme su sayaç kolektör sistemi denir.

Su Sayaç Kolektörü Tesisatı Ankara

Genellikle yapının kuruluşundan itibaren yapılan su sayaç kollektörleri, zamanla korozyona uğramaktadır ve çürüme, paslanma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır. Bu paslanma ve çürümeler, insan sağlığını doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle Bulutlar Tesisat olarak; sizlere eski sayaç kollektörlerinizi yenisi ile değiştirmeyi teklif ediyoruz.

Su Sayaç Kollektörü Yenileme Ankara

Su Sayaç Kollektörleri iki farklı malzeme ile yapılabilmektedir.

 1. Galvaniz Döküm Sayaç Kolektörü
 2. Paslanmaz Çelik Krom Sayaç Kollektörü

GALVANİZ DÖKÜM SAYAÇ KOLEKTÖRÜ

Eskiden beri kullanılan sistem olan “galvaniz döküm sayaç kolektör” sistemi, ASKİ tarafından onaylanan TSE’li malzemelerile imalatını yaptığımız su sayaç kolektörü, imalat aşamasından başlayarak montajına kadar tarafımızca garantili olup; tüm ASKİ başvuruları firmamız tarafından yapılmaktadır.

Su Sayaç Kolektörü Fiyatları Büyük Usta Su Sayaç Kollektörü

PASLANMAZ ÇELİK KROM SAYAÇ KOLEKTÖRÜ

Yeni nesil bir sistem olan “paslanmaz çelik krom sayaç kolektörü” tamamen paslanmaz çelik malzemeden imalat yapılmaktadır. AISI304 kalite çelik malzeme kullanılan kolektörde, paslanmaz sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır. ASKİ kurumu tarafından izin verilen (ekli ve dişli parçalar) sayesinde sayaç kolektörlerinizin çürüme ve paslanma sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır.

Sayın site, bina, iş merkezi yönetimleri ve tüm yapılarınızda kullanılan eski su sayaç kolektörlerinizi yenilemek ve tertemiz sağlıklı su kullanımı için; ücretsiz keşif ve uygun fiyat avantajları için firmamız Bulutlar Tesisat Mühendislik ile size bir telefon kadar yakınız.

Bize 7 gün 24 saat (0312 427 80 510532 609 42 27) numaralarımızdan keşif talebinde bulunabilirsiniz. Teknolojinin geliştiği günümüzde “SAĞLIKLI VE TEMİZ SU KULLANMAK HERKESİN HAKKI” felsefesiyle siz sayın müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Su Saati Kolektörü Ankara Galvaniz Fittings Su Saati Kollektörü Fiyatları Ankara

İletişim

Etiketler:

 • Ankara su sayaç kollektörü
 • su kollektörü fiyatları ankara
 • su sayaç kollektörü fiyatları
 • paslanmaz çelik su sayaç kollektörü fiyatları ankara
 • su saati kollektörü ankara
 • bina su kollektörü ankara
 • temiz su kollektörü ankara
 • su sayaç kollektörleri ankara
 • su kollektörü fiyatları ankara
kavaklıdere temiz su kollektörü ankara, aşağı ayrancı temiz su kollektörü ankara, yukarı ayrancı temiz su kollektörü ankara, küçük esat Ankara su sayaç kollektörü, gazi osman paşa su sayaç kollektörleri ankara, dikmen paslanmaz çelik su sayaç kollektörü fiyatları ankara, öveçler temiz su kollektörü ankara, seyranbağları paslanmaz çelik su sayaç kollektörü fiyatları ankara, kızılay su sayaç kollektörleri ankara, kurtuluş su sayaç kollektörü fiyatları, balgat su sayaç kollektörü fiyatları, bahçelievler temiz su kollektörü ankara, emek su sayaç kollektörü fiyatları, maltepe Ankara su sayaç kollektörü, yaşamkent paslanmaz çelik su sayaç kollektörü fiyatları ankara, incek Ankara su sayaç kollektörü, gölbaşı su saati kollektörü ankara, oran şehri su kollektörü fiyatları ankara, birlik mahallesi su sayaç kollektörleri ankara, çayyolu su saati kollektörü ankara, çankaya Ankara su sayaç kollektörü, çukurambar su saati kollektörü ankara, keçiören su sayaç kollektörü fiyatları, yenimahalle su sayaç kollektörleri ankara, hilal mahallesi Ankara su sayaç kollektörü,

Copyright © 2008 Bulutlar Tesisat Mühendislik