Bulutlar Tesisat Facebook Bulutlar Tesisat Twitter Bulutlar Tesisat Instagram Bulutlar Tesisat Youtube Bulutlar Tesisat Linkedin
Bulutlar Tesisat Ankara

SU SAYAÇ KOLLEKTÖRÜ

DİKKAT! PASLI SU KULLANMAK İNSAN SAĞLIĞINI TEHDİT EDİYOR!

Yapılarımızda kullandığımız belediye su dağıtım hattının dairelere taşıyan sisteme su sayaç kolektör sistemi denir.

Su Sayaç Kolektörü Tesisatı Ankara

Genellikle yapının kuruluşundan itibaren yapılan su sayaç kollektörleri, zamanla korozyona uğramaktadır ve çürüme, paslanma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır. Bu paslanma ve çürümeler, insan sağlığını doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle Bulutlar Tesisat olarak; sizlere eski sayaç kollektörlerinizi yenisi ile değiştirmeyi teklif ediyoruz.

Su Sayaç Kollektörü Yenileme Ankara

Su Sayaç Kollektörleri iki farklı malzeme ile yapılabilmektedir.

 1. Galvaniz Döküm Sayaç Kolektörü
 2. Paslanmaz Çelik Krom Sayaç Kollektörü

GALVANİZ DÖKÜM SAYAÇ KOLEKTÖRÜ

Eskiden beri kullanılan sistem olan “galvaniz döküm sayaç kolektör” sistemi, ASKİ tarafından onaylanan TSE’li malzemelerile imalatını yaptığımız su sayaç kolektörü, imalat aşamasından başlayarak montajına kadar tarafımızca garantili olup; tüm ASKİ başvuruları firmamız tarafından yapılmaktadır.

Su Sayaç Kolektörü Fiyatları Büyük Usta Su Sayaç Kollektörü

PASLANMAZ ÇELİK KROM SAYAÇ KOLEKTÖRÜ

Yeni nesil bir sistem olan “paslanmaz çelik krom sayaç kolektörü” tamamen paslanmaz çelik malzemeden imalat yapılmaktadır. AISI304 kalite çelik malzeme kullanılan kolektörde, paslanmaz sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır. ASKİ kurumu tarafından izin verilen (ekli ve dişli parçalar) sayesinde sayaç kolektörlerinizin çürüme ve paslanma sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır.

Sayın site, bina, iş merkezi yönetimleri ve tüm yapılarınızda kullanılan eski su sayaç kolektörlerinizi yenilemek ve tertemiz sağlıklı su kullanımı için; ücretsiz keşif ve uygun fiyat avantajları için firmamız Bulutlar Tesisat Mühendislik ile size bir telefon kadar yakınız.

Bize 7 gün 24 saat (0312 427 80 510532 609 42 27) numaralarımızdan keşif talebinde bulunabilirsiniz. Teknolojinin geliştiği günümüzde “SAĞLIKLI VE TEMİZ SU KULLANMAK HERKESİN HAKKI” felsefesiyle siz sayın müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Su Saati Kolektörü Ankara Galvaniz Fittings Su Saati Kollektörü Fiyatları Ankara

İletişim

Etiketler:

 • Ankara su sayaç kollektörü
 • su kollektörü fiyatları ankara
 • su sayaç kollektörü fiyatları
 • paslanmaz çelik su sayaç kollektörü fiyatları ankara
 • su saati kollektörü ankara
 • bina su kollektörü ankara
 • temiz su kollektörü ankara
 • su sayaç kollektörleri ankara
 • su kollektörü fiyatları ankara
kavaklıdere su sayaç kollektörü fiyatları, aşağı ayrancı Ankara su sayaç kollektörü, yukarı ayrancı su kollektörü fiyatları ankara, küçük esat bina su kollektörü ankara, gazi osman paşa temiz su kollektörü ankara, dikmen su sayaç kollektörü fiyatları, öveçler su sayaç kollektörleri ankara, seyranbağları su saati kollektörü ankara, kızılay temiz su kollektörü ankara, kurtuluş su sayaç kollektörü fiyatları, balgat su kollektörü fiyatları ankara, bahçelievler paslanmaz çelik su sayaç kollektörü fiyatları ankara, emek su sayaç kollektörü fiyatları, maltepe su sayaç kollektörü fiyatları, yaşamkent su sayaç kollektörü fiyatları, incek su sayaç kollektörleri ankara, gölbaşı su sayaç kollektörleri ankara, oran şehri paslanmaz çelik su sayaç kollektörü fiyatları ankara, birlik mahallesi bina su kollektörü ankara, çayyolu su sayaç kollektörleri ankara, çankaya su sayaç kollektörleri ankara, çukurambar su kollektörü fiyatları ankara, keçiören su kollektörü fiyatları ankara, yenimahalle temiz su kollektörü ankara, hilal mahallesi temiz su kollektörü ankara,

Copyright © 2008 Bulutlar Tesisat Mühendislik